foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Drodzy Artyści i Przyjaciele,

obrady jury 32. Międzynarodowego Konkursu Sztuki Złotniczej EMPATIA za nami. W dniach 13-14. marca jury w składzie: prof. Sławomir Fijałkowski, Mari Ishikawa, Charon Kransen, dr Michalina Owczarek Siwak oraz Doreen Timmers dokonali wyboru prac zakwalifikowanych do wystawy oraz wytypowali zwycięzców nagród, których nazwiska ogłosimy podczas Weekendu Otwarcia 10-11 maja.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się 295 artystów z rekordowej liczby 45 krajów. Zakwalifikowano prace 44 artystów z 20 krajów. Listę zakwalifikowanych znajdziecie tutaj oraz poniżej. GRATULUJEMY! 

Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej jest najważniejszym wydarzeniem Legnickiego Festiwalu SREBRO – wyjątkowego w skali Polski i Europy przeglądu współczesnej biżuterii artystycznej. Zapraszamy w dniach 10-11 maja na Weekend Otwarcia. To nie tylko gala wręczenia nagród w Konkursie, ale też wyjątkowy czas, w którym otworzymy kilkadziesiąt wystaw biżuterii w kilkunastu punktach miasta, a Legnicki Rynek wypełni gwar rozmów o biżuterii, sztuce i designie.

 

Nasi partnerzy

  • Logo_Fundacja Promocji_Wzornictwa.jpg
  • partnerzy.jpg
  • yes.jpg

Najnowsze video

Reklama