Tel.+48 777 666 777
office@solarsystem.com

Tworzenie biżuterii daje mi poczucie obcowania z kolorem, fakturą i formą. Zaspokaja moją potrzebę kreatywności i twórczości oraz ciągłego rozwoju, ponieważ przede mną wiele nie odkrytych technik złotniczych. Biżuteria była dla mnie od zawsze atrybutem kobiecości i z nią się wiązała. Teraz jednak bardziej koncentruję się na samym przedmiocie i jego wykonaniu.

Skupienie w czasie pracy daje mi odpoczynek od tempa życia  i zalewu informacją, od ludzkich często niełatwych spraw, z którymi stykam się w pracy mediatora. Komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i budowanie porozumienia to również obszar moich zainteresowań. Interesuje mnie człowiek, jego zachowania i postawy w interakcji z drugim człowiekiem. W mediacji widzę narzędzie do budowania mądrych i dojrzałych relacji osobistych i społecznych.

Od początku mojej przygody złotniczej jestem związana z Wytwórnią Antidotum. To nie tylko szkoła złotnicza, ale również  środowisko ludzi zaangażowanych, twórczych i życzliwych, którym wiele zawdzięczam.

Wąwozowa 25 m 9

02-796 Warszawa

604 636 029

www.agasachs.pl

agasachs@gmail.com